Puste2 MENU
 | 
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Odpowiadając na prośby kilkorga rodziców proponujemy dzieciom zajęcia z animatorami w Bożym Młynie. Od wtorku do piątku w godzinach 11.00 - 13.00 i 15.00 - 17.00 będziemy organizowali zajęcia artystyczne, origami, zabawy ruchowe, sportowe, gry planszowe. Serdecznie zapraszamy! Jeżeli będzie taka potrzeba wydłużymy czas zajęć!
W piątek od godziny 18.00 pan Piotr Waśniowski poprowadzi dla chętnych zajęcia z ceramiki, będziemy rzeźbić w glinie! Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału w tych zajęciach, żebyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiału.

images