Puste2 MENU
 | 
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

W ostatnią sobotę, 01.04. rozpoczęliśmy w Bożym Młynie nowa inicjatywę. Wspólnie chodzimy na spacery, pomagając sobie przy tym kijkami. O 10.00 zebrała się dziewięcioosobowa grupa, która pod czujnym i niezmiennie życzliwym okiem pani instruktor Anny Połeć wyruszyła wzdłuż Młynówki Królewskiej w strone kościoła św. Wojciecha. Cała wyprawa trwała 1,15 i wszyscy zgodnie stwierdzili, że trzeba ten spacerowy zwyczaj kontynuować.
Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby do nas dołączyć, w sobotę 08.04. o godz. 10.00, zbiórka przed Bożym Młynem.

Nie trzeba miec swoich kijków!

unnamed
unnamed1