Puste2 MENU
 | 
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić zarówno stałych badaczy Pisma św. jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze Świętą Księgą, na cykl spotkań z wybitnym znawcą tematu p. Michałem Wilkiem. Będziemy się dzielić Słowem Bożym w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 19.15 czyli po wieczornej Mszy św.

Pierwsze spotkanie 31 maja, oczywiście w Bożym Młynie. Pan Michał odpowie na pytania, nurtujące nas wątpliwości, które można było wcześniej Mu przesłać. Zapowiada się naprawdę niezwykle interesująco!

Zapraszamy!
 Przystąpcie bliżej do Bogato i On przybliży się do was.