Puste2 MENU
 | 

         Drugie po pierwszym ogłoszenie dla wyjeżdzających do Panamy.

         Pierwsze spotkanie parafialne dwudziestu jeden biegnących do Panamy odbędzie się w poniedziałek, 5 lutego br. po wieczornej Mszy św. (o 19.15) w sali nr 4. Obecność w czasie tego spotkania jest bezwzględnie obowiązkowa. Jak w terminalu lotniczym przed odlotem, a nawet jeszcze ważniejsza. Samolot bowiem odleci bez nieobecnych. Natomiast my nie rozpoczniemy spotkania dla tych, którzy przyjdą dopóki nie zjawią się nieobecni. Załóżmy, że któryś z uczestników spóźni się 15 minut. Strata czasu wszystkich oczekujących na marudera sięgnie pół dnia. Nie możemy sobie pozwalać na taką obojętność i bałaganiarstwo.
         Nie mieliśmy też do tej pory okazji spotkać się wszyscy razem. To niedopuszczalne. Musimy znać się. Musimy sobie ufać. Musimy siebie słuchać i nauczyć się wypełniać polecenia.  Musimy siebie nawzajem szanować. Musimy szanować życzliwość naszych sympatyków, o której więcej poniżej.
         Po tym spotkaniu planujemy, by młodzi cyklicznie zaprezentowali na naszej stronie siebie, swoje marzenia i pasje.        

         Zachęta dla sympatyków udziału młodych w ŚDM w Panamie w 2019 roku         

         Parafialna grupa wyjeżdżających na ŚDM do Panamy liczy obecnie 21 osób. Nasza grupa jest jedną z najliczniejszych, parafialnych grup w Archidiecezji Krakowskiej. Włączona jest w większą grupę nowohucką. Grupie towarzyszy duże zainteresowanie ofiarodawców. W ostatnich dniach otrzymaliśmy wpłatę w gotówce 1000 PLN jednej z osób, pragnącej zachować anonimowość i jednocześnie deklarację kolejnych miesięcznych wpłat, tak, aby docelowo sfinansować wyjazd jednego z uczestników. Ktoś inny przelał na konto Panama-zbiórka kolejne 1000 PLN. Notujemy też wiele mniejszych, regularnych wpłat.
         Bieg młodych do Panamy trwa.
         Dopingowani życzliwością ofiarodawców, sami zdyscyplinowani i uporządkowani dobiegną niezawodnie. Kanapa, jako symbol nadmiernej wygody, stagnacji, opieszałości dalej nie będzie im potrzebna.