Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 14 kwietnia
7.30 ++ Mieczysław i Justyna Hahn
9.00 ++ Stefania i Stanisław Krawczyk
10.30 + Marek Kogut w 8. rocz. śm.
12.00 + Jan Jarząb w 13. rocz. śm.
13.15 ++ Wacław, Marianna, Ludwik i zm. z rodzin Reguckich i Dymków
17.00 + Stanisława Buczek
18.30 + Bohdan Hnatów – int. od córki z mężem i dziećmi
20.00 Za Parafian
Wielki Poniedziałek, 15 kwietnia
7.30 ++ Mieczysław i Justyna Hahn
9.00 ++ Stefania i Stanisław Krawczyk
10.30 + Marek Kogut w 8. rocz. śm.
12.00 + Jan Jarząb w 13. rocz. śm.
13.15 ++ Wacław, Marianna, Ludwik i zm. z rodzin Reguckich i Dymków
17.00 + Stanisława Buczek
18.30 + Bohdan Hnatów – int. od córki z mężem i dziećmi
20.00 Za Parafian
7.00 1) + Stanisława Miziura;
2) O nawrócenie Ewy
7.30 + Józef w rocz. śm.
18.30 ++ Janusz, Genowefa, Stefan Ziarkowscy
Wielki Wtorek, 16 kwietnia
7.00 + Zbigniew Baniak – int. od rodziny Motyków ze Zborowic
7.30 O Boże błogosławieństwo dla kapłanów
18.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia:
1) O łaskę zdrowia dla Wojciecha;
2) O zdro-wie i Boże błogosławieństwo dla Jerzego Łabędzkiego i jego rodziny, których w ostatnim czasie dotknęła straszna choroba
1) O łaskę zdrowia dla Wojciecha;
2) O zdro-wie i Boże błogosławieństwo dla Jerzego Łabędzkiego i jego rodziny, których w ostatnim czasie dotknęła straszna choroba
Wielka Środa, 17 kwietnia
7.00 + Apolonia Chwastek w 19 rocz. śm
7.30 ++ Maria, Antoni i ich dzieci
18.30 O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla Krystyny Róg z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
Wielki Czwartek, 18 kwietnia
18.00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ:
1) Dziękczynna za ustanowienie sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa, za posługę kapłanów w naszej parafii oraz za kapłanów i kleryków powołanych z naszej wspólnoty parafialnej;
2) O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i opiekę MB dla kapłanów posługujących w naszej parafii obecnie i w latach ubiegłych oraz dla powołanych z naszej wspólnoty parafialnej kapłanów i kleryków: Arkadiusza, Macieja i brata Konrada;
3) O święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, także z naszej wspól-noty parafialnej;
4) O radość życia w niebie dla ++ ks. Tadeusza Adamaszka, ks. Tadeusza Kukli i zmarłych kapłanów;
5) + Tadeusz
1) Dziękczynna za ustanowienie sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa, za posługę kapłanów w naszej parafii oraz za kapłanów i kleryków powołanych z naszej wspólnoty parafialnej;
2) O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i opiekę MB dla kapłanów posługujących w naszej parafii obecnie i w latach ubiegłych oraz dla powołanych z naszej wspólnoty parafialnej kapłanów i kleryków: Arkadiusza, Macieja i brata Konrada;
3) O święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, także z naszej wspól-noty parafialnej;
4) O radość życia w niebie dla ++ ks. Tadeusza Adamaszka, ks. Tadeusza Kukli i zmarłych kapłanów;
5) + Tadeusz
Wielki Piątek, 19 kwietnia
18.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
Wielka Sobota, 20 kwietnia
19.00 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ:
1) O potrzebne łaski i opiekę MB dla Barbary Kowalczyk w dniu urodzin;
2) ++ Krystyna Kalicka w 4 rocz. śm., Alicja Kalicka-Kraj;
3) + Zofia Nowak;
4) + Elżbieta Budzyna;
5) ++ Wojciech i Katarzyna
1) O potrzebne łaski i opiekę MB dla Barbary Kowalczyk w dniu urodzin;
2) ++ Krystyna Kalicka w 4 rocz. śm., Alicja Kalicka-Kraj;
3) + Zofia Nowak;
4) + Elżbieta Budzyna;
5) ++ Wojciech i Katarzyna
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 21 kwietnia
6.00 1) Za Parafian;
2) ++ Helena, Julianna, Józef, Kazimierz;
3) (rezerwacja);
4) + Bronisława Siuta;
5) + Krystyna
2) ++ Helena, Julianna, Józef, Kazimierz;
3) (rezerwacja);
4) + Bronisława Siuta;
5) + Krystyna
9.00 ++ Stanisław, Józefa i córka Urszula
10.30 ++ Rozalia i Jan Jasiołek
12.00 ++ za zmarłych Rodziców
13.15 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego dla Urszuli i Edwarda w 20 rocz. ślubu oraz dla Łukasza w 18 rocz. urodzin
17.00 ++ Mieczysława Kierzek, Stanisław Kierzek w 7 rocz. śm. – int. od córek z rodzinami
18.30 ++ Stanisław Kwapień, Maria i Stanisław Szczurek, Małgorzata Wiśniowska
20.00 + Kazimierz Morawiec