28. Niedziela Zwykła, 14 października
7.30 Za parafian
9.00 ++ Alicja i Andrzej Pasternak i ich ++ rodzice
10.30 + Stanisław Zamoyski
12.00 + Krystyna Kocaworzka w 4 rocz. śm.
13.15 + Janina Wiatrowska
17.00 O bł. Boże dla Iwony i Janusza w 30 rocz. ślubu z prośbą o dalsze łaski dla nich i ich dzieci
18.30 + Agnieszka Trutwin w 3 rocz. śm.
20.00 ++ Stefania, Józef, Adam, oraz ++Jadwiga i Zdzisław
Poniedziałek, 15 października,
7.00 1/ + Jadwiga
2/ ++ Władysława i Antoni
3/ + Stanisław Malota – od Heleny Kowal z rodziną
7.30 + Krystyna Łabno, + Helena Szydłowska
18.30 ++ Jadwiga i Kazimierz
Wtorek, 16 października,
7.00 ++ Emilia i Józef Marcinkiewicz
7.30 + Andrzej Marynowski
18.30 Nowenna MBM: 1/++Tadeusz, Józef Bałko, +Ludwik Moksa; 2/++Barbara Baran, Janina Obuch-Woszczatyńska
Środa, 17 października
7.00 + Jadwiga Kozik
7.30 ++ Elżbieta i Tadeusz Ryncarz
18.30 + Jan Koper – od rodz. Ptaków
Czwartek, 18 października
7.00 1/ O potrzebne łaski, dary DŚ i opiekę MB dla ks. Łukasza – int. od Róż Różańco-wych
2/ + Stanisłąw Malota – int. od chrześnicy Barbary z rodziną
7.30 O łaskę nawrócenia dla syna
18.30 + Zygfryd Motyka w 7 rocz. śm.
Piątek, 19 października
7.00 1/ + Krystyna Obstoj – int. od rodz. Nowackich
2/ ++ za zmarłych rodziców Franciszka i Magdalenę i ++ rodzeństwo
3/ + Zbigniew Goss w 2 rocz. śm.
7.30 O zdrowie dla Edwarda
18.30 + Bogumił w 6 rocz. śm.
Sobota, 20 października – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ŚW. JANA KANTEGO
7.00 1/ + Jan Strojny
2/++ Helena, Aleksander
9.00 1//+ Stanisław Malota
2/++ Andrzej, Franciszka, Antoni, Anna, Mieczysław, Barbara
11.00 W intencji Chorych (sakrament namaszczenia chorych)
18.30 Za parafian
29. Niedziela Zwykła, 21 października
7.30 + Urszula
9.00 ++ Lucjan Klamra w 2 rocz. śm. i ++ zmarli z rodziny
10.30 O potrzebne łaski, dary DŚ i opiekę MB dla ks. Łukasza Wielochy z okazji imienin
12.00 ++ Jan Dybisz w 15 rocz. śm., ++Janina i Zenon Koźmińscy
13.15 Za parafian
17.00 + Andrzej Zobcawski w 21 rocz. śm.
18.30 + Magdalena Wyżga w 9 rocz. śm.
20.00 + Andrzej Zdeb