Puste2 MENU
 | 
       
        1. Dziś przed kościołem całodzienny festyn rodzinny przygotowany przez Bożych Młynarzy. Między 14.00 a 17.00 występ PanaMa Chór, Scholi Boże Nutki i Parafialnej Orkiestry Dętej, wtedy też, zabawy dla całych rodzin, konkursy, gra terenowa o historii naszej parafii i tombola, kiełbaski z grilla. Modlimy się o dobrą pogodę i zapraszamy.
        Dziś o 17.00 Msza św. a po niej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII SP oraz II i III Gimnazjum i ich rodziców. 

        2. Jutro święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, w środę wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, i towarzyszy, w czwartek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy, w sobotę św. Pio z Pietrelciny, zakonnika.

        3. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w piątek o godzinie 19.15 w dolnym kościele. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. możliwość obejrzenia przez dzieci karetki pogotowia ratunkowego, pokaz pierwszej pomocy i możliwość pomiaru cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego zorganizowana przez Krakowską Grupę Ratowniczą. Jutro o 9.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Charytatywnego w bibliotece parafialnej.

       4. W sobotę, 23 września parafialny wyjazd integracyjny przed odpustem w roku 250-lecia kanonizacji św. Jana Kantego. W programie wyjazdu Msza św. przy konfesji Świętego Patrona w kolegiacie św. Anny, wizyta w celi Patrona w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego i w kaplicy św. Jana w Kętach, spacer na szczycie Żaru w Beskidzie Małym, modlitwa w Sanktuarium Maryjnym w Rychwałdzie. Wyjazd o 6.45, powrót w godzinach wieczornych. Koszt 50 PLN. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Zapraszamy.

       5. Z kolei 7 października, w pierwszą sobotę miesiąca włączymy się w ogólnopolską modlitwę Różaniec do granic. To modlitwa o pokój, o nawrócenie, za rodziny, okazja do uwielbienia Boga i dziękczynienia za opiekę Maryi nad naszym narodem. Planujemy wyjazd spod kościoła o 7.00. W kościele św. Kazimierza w Kościelisku udział w konferencji, we Mszy św. i w adoracji Najświętszego Sakramentu, oraz modlitwę różańcową  w wyznaczonym, punkcie przygranicznym. Zabieramy ze sobą suchy prowiant. Zapisy jak powyżej, koszt nie przekroczy 30 PLN, uzależniony od ilości pielgrzymów.

      6. W Poradni Pomoc Bliźniemu p. dr Łucja Bogacz-Rajda, katechetka w technikum dla niewidomych na Dębnikach podejmie dyżur z zakresu pomocy w kryzysie sensu życia w poniedziałki od godziny 17.00 do 18.00.

      7. W Bożym Młynie w czwartek o 16.40 zajęcia komputerowe dla seniorów, a w piątek o 17.00 spotkanie z proboszczem.

      8. W sobotę w naszym kościele zawarli sakramentalny związek małżeński Elżbieta i Arkadiusz Wesołowscy. Niech ich miłość doskonali się w wierności Bogu i wierności wzajemnej.