Puste2 MENU
 | 
          
         1. Dziś Mszę św. o 20.00 celebruje ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski inaugurując obchody w rejonach jubileuszu 50-lecia ogłoszenia encykliki Humanae Vitae i powstania Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej.
          W czasie Mszy św. o 10.30 i po Mszy św. o 12.00 kolęduje orkiestra dęta z Mszany Górnej. Wypominki czytane zwykle przed Mszą św. o godzinie 12.00 dziś przeczytamy przed Mszą św. o godzinie 10.30.
 
          2. W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie śś. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

          3. W kaplicy Matki Bożej Miłosierdzia kamieniarze wykonali podmurówkę pod podest miejsca przewodniczenia w prezbiterium. W bieżącym tygodniu przygotowany zostanie marmur do ułożenia na podeście. Liturgia i adoracje również w dni powszednie do odwołania w kościele górnym.  
  
          4. W najbliższą sobotę, 27 stycznia zapowiadana wcześniej pielgrzymka do Gidli i Częstochowy na rozpoczęcie sezonu pielgrzymkowego w parafii. Wyjazd z parkingu przy kościele o godzinie 7.30. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Istnieje możliwość zapisu w zakrystii.  

          5. W najbliższą niedzielę o 17.00 zaśpiewa PanaMa Chór, po Mszy św. okazja do kolędowania. O 18.00 w Bożym Młynie opłatek Róż Różańcowych, Honorowej Staży NSPJ, Rodziny Radia Maryja i pielgrzymujących. 

          6. Członkowie Małopolskiego Integracyjnego Stowarzyszenia Kulturalno Oświatowego Niewidomych zbierają dziś przed kościołem ofiary na rehabilitację osób niewidomych. 

          7. W ostatnim tygodniu wizyty duszpasterskiej ks. proboszcz odwiedzi w dni robocze od 15.00 i w sobotę od 10.00 mieszkańców bloków przy ul. Jabłonkowskiej 17 oraz Armii Krajowej 85 i 87.  

          8. W Bożym Młynie w najbliższą środę (24 stycznia) o godz.19.15 muzykoterapia z p. Agnieszką Gietner. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie z dziennikarzem – podróżnikiem Stefanem Czernieckim, autorem programu Za siódmą górą. 

            9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Rączkiewicza. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...