Puste2 MENU
 | 
         
          1. Dziś odpust w parafii macierzystej św. Antoniego  z sumą o 12.00. W środę o 18.00 suma odpustowa w Rząsce. W poniedziałek wspomnienie św. Barnaby, apostoła, we wtorek bł. Piotra Dańkowskiego i towarzyszy męczeństwa, w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

          2. W sobotę wieczorną Mszę św. odprawimy w intencjach nowennowych do Matki Bożej Miłosierdzia. Po niej nabożeństwo czerwcowe połączone z nowenną.

           3. W dni powszednie nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej w kościele dolnym.

          4. Możliwość zapisów na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 8 lipca br. w zakrystii po każdej Mszy św. Ks. Janusz Korepta zaprasza na pielgrzymkę do Pragi i Ołomuńca. Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły do zakrystii.

          5. Nasza parafia otrzymała zaproszenie na archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w Centrum Nie lękajcie się w piątek 22 czerwca. W programie nabożeństwa o 17.00 Msza św,, potem procesja światła z modlitwą różańcową. Koszt przejazdu nie przekroczy 10 PLN. Zapisy chętnych w zakrystii.
 Jesteśmy również zaproszeni na nocną adorację do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w nocy z 17 na 18 czerwca. Zapisy chętnych do środy do wieczornej Mszy św. w zakrystii. Po dokonaniu zapisów ustalimy szczegóły wyjazdu.

          6. Uprzedzając zainteresowanie przygotowaniem pierwszej Komunii św. w roku 2019 informujemy, że zaplanowaliśmy tę uroczystość na 19 maja 2019 roku o godzinie 10.30.

          7. Do sumy składki łączników na przygotowanie procesji Bożego Ciała dokładamy 1240 PLN, które otrzymaliśmy od łączników po ubiegłej niedzieli.
 
         8. Wczoraj w naszym kościele zawarli sakramentalny związek małżeński Magdalena i Tomasz Klimczakowie. Niech Bóg błogosławi Młodej Parze i wszystkim rodzinom naszych parafian. Wesprzyjmy też modlitwą za wstawiennictwem św. Jana 23. i patronki parafii posłania diakona Arkadiusza Litwiniuka, który na roczną praktykę diakońską został posłany przez Ordynariusza do parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Spytkowicach koło Zatora.

 
%MCEPASTEBIN%