Puste2 MENU
 | 
1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w środę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w piątek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. W okresie wakacji, w niedziele nie odprawiamy Mszy św. o godz. 13.15 i 17.00, w dni powszednie nie odprawiamy Mszy św. o godz. 7.30. Okazja do spowiedzi w dni powszednie 30 minut przed Mszą św., nie spowiadamy w czasie Mszy. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek w godz. 17.00-18.00, w czwartek w godz. 16.00-17.30.

3. W środę różaniec o godz. 17.45. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek po wieczornej Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznej 38. Pieszej Pielgrzymce Archidiecezji Krakowskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia. Tegoroczna pielgrzymka będzie dziękczynieniem za dar pontyfikatu św. Jana Pawła II w 40. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową oraz za odzyskaną przez naszą Ojczyznę niepodległość po 123 latach zaborów.

5. Wczoraj w naszym kościele sakramentalny związek małżeński zawarli Marta i Jakub Rogowie. Niech Bóg błogosławi Młodej Parze oraz wszystkim rodzinom naszej parafii.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bronisława Jajko i śp. Barbarę Pawłowską. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci...