Puste2 MENU
 | 
Po dobrych doświadczeniach z ubiegłego roku kontynuujemy nasze pielgrzymowanie zagraniczne. Po Europie. Tym razem na Bałkany.

       Kiedy?
       Od dziesiątego do 20 września 2019 roku. Żeby ulokować pielgrzymkę w czasie, który jeszcze nie jest zajętyw terminarzu pielgrzyma. Żeby dać jeszcze trochę czasu na zaoszczędzenie 2,5 tys. zł, czyli na pokrycie kosztów pielgrzymki. W niższym tańszym sezonie, kiedy młodsi wrócą już z wakacji i zajmą się domem, a dla nas na Riwierze Dalmackiej będzie przyjemne 23-27 stopni na plusie pozwalające zwiedzać, kąpać się, pływać po Adriatyku.
 
       Gdzie?
       Węgry, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja. Sanktuaria, zabytki, cuda natury, zawsze z czystą, ciepłą wodą w tle. Zawsze z możliwością powrotu wieczorem do miejsca modlitwy, spokojnego podsumowania przeżyć dnia przed Najświętszym Sakramentem Wszystko w 10 dni. Ujęte przez sprawdzone biuro podróży w szczegółowy plan.

       W jaki sposób?
 .     Pozostał nam tydzień na zapisy. (do 17 lutego) Do tej pory zapisało się 35 pielgrzymów.P rzy zpisie potrzebne imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, numer paszportu, kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli nie uzbieramy 40 chętnych w parafii - organizatorzy dokooptują do naszej grupy innych pielgrzymów, żeby dla wszystkich zachować korzystne warunki opłaty. Szczerze mówiąc mamy nadzieję na spełnienie tego pierwszego wariantu. Dlatego liczymy na Ciebie.  Potem spotkanie z przedstawicielami biura w parafii, którzy cierpliwie i rzeczowo odpowiedzą na tysiąc i jedno pytanie pielgrzyma. Potem wpłaty ratami i odliczanie dni do wyjazdu. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, przez pośrednictwo parafialnej skrzynki pocztowej lub w kancelarii w godzinach urzędowania.