Puste2 MENU
 | 
          Od dzisiaj (29 marca) obowiązuje nowy dekret Metropolity Krakowskiego organizujący praktyki religijne wiernych w Archidiecezji Krakowskiej w stanie epidemii. Obowiązuje do odwołania. Zaleca stosowanie się do obecnych przepisów państwowych, chroniących nas przed skutkami epidemii. Poleca śledzić i wdrażać te, które miałyby być wprowadzone w przyszłości.
         W oparciu o zobowiązania wynikające z dekretu wiemy już, że podczas Liturgii Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w naszym kościele będą mogły uczestniczyć jedynie osoby, które przedłożyły intencje odprawianych Mszy św. jak również osoby niezbędne do przeprowadzenia liturgii. Dla innych osób przygotujemy transmisje Mszy św. i obrzędów Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy.
        Organizację uroczystości I Komunii św. i pierwszej rocznicy I Komunii św. w naszej parafii planowane na niedziele majowe zawieszamy do czasu normalnego funkcjonowania parafii i szkół. To z kolei w oparciu o komunikat Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w tej sprawie.