Intencje mszalne od 5 do 12 stycznia 2020
2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 5 stycznia
7.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o bł. Boże i opiekę MB dla zyjących członków Róży VII i o radość życia wiecznego dla Zmarłych
9.00 ++ Jan, Irena, Barbara, Bogdan Stańcowie i zm. z rodziny
10.30 + Irena Borowiec – Msza Św. gregoriańska
12.00 ++ Ludwika, Kazimierz Wąchal
13.15 Za Parafian
17.00 + Genowefa Koczwara
18.30 ++ Stanisława Kowal, Kazimiera Strojna, Matylda Boguta, Ryszard Pawlik
20.00 + Janina Dubiel – int. od Córek z rodzinami
Uroczystość Objawienia Pańskiego, Poniedziałek, 6 stycznia,
7.30 + Waleria Szczurek w 8. rocz. śm.
9.00 + Irena Borowiec – Msza Św. Gregoriańska
10.30 ++ Jerzy i Michał
12.00 + Kazimierz Mrówka
13.15 Za Parafian
17.00 O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla Genowefy Kowalczyk z okazji imienin
18.30 + Henryk Pietraszewski
20.00 + Bogdan Borowiec
Wtorek, 7 stycznia
7.00 + Irena Borowiec – Msza Św. gregoriańska
7.30 W podziękowaniu Pielgrzymom za wsparcie i życzliwość do Medjugorie
18.30 ++ Jan, Andrzej, Wanda, Kornelia i Józef Rączkiewiczowie
Środa, 8 stycznia
7.00 + Irena Borowiec – Msza Św. gregoriańska
7.30 + Henryka (ona) Golba w 5. rocz. śm.
18.30 ++ Helena, Józef, Irena i Wiesław Hudeccy
Czwartek, 9 stycznia
7.00 1) + Zofia Róg
2) Za Parafian
7.30 + Zofia Starzycka
18.30 + Irena Borowiec – Msza Św. gregoriańska
Piątek, 10 stycznia
7.00 1) + Agata w 4. rocz. śm.
2) + Zofia Wajda – int. od rodziny Waśków
3) O zdrowie dla Syna, siły ducha dla całej Rodziny i ulgę w cierpieniu dla Marii
7.30 ++ Irena i Bronisław Budzik
18.30 + Irena Borowiec – Msza Św. gregoriańska
Sobota, 11 stycznia
7.00 1) + Bohdan Hnatów w 1. rocz. śm.
2) + Teresa Szaruga – int. od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Myszkowie
7.30 1) + Irena Borowiec – Msza Św. Gregoriańska; 2) ++ Władysław i Honorata Rerak oraz Zofia i Antoni Chmiel
18.30 + Edward Wronowski
Niedziela, 12 stycznia, Święto Chrztu Pańskiego
7.30 O potrzebne łaski, dary DŚ i opiekę MB dla diakona Arkadiusza Litwiniuka w dniu imienin – int. od Parafian
9.00 + Marek Radosz – int. od Piotra Ryby z rodziną
10.30 + Irena Borowiec – Msza Św. gregoriańska
12.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i zdrowie w Nowym Roku
13.15 Za Parafian
17.00 + Paweł Kuczyński – int. od Anny i Pawła
18.30 + Józef Pawlik – int. od żony Małgorzaty
20.00 + Józef Kaniecki – int. od Żony i Dzieci