Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Niedziela, 24 maja
7.30 + Stefan w 14. rocz. śm.
9.00 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
9.00 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
10.30 + s. Alfonsa (ona) – int. od Sióstr Misjonarek Szkoły
12.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB na dalszą drogę życia dla Marii
13.15 Za Parafian
17.00 + Andrzej Borowicki
18.30 ++ Andrzej Zdeb w 2. rocz. śm., ++ rodzice: Stanisław i Zofia
20.00 + Teresa Szafruga z okazji dnia Matki – int. od córki Anny z Mężem i Dziećmi
17.00 + Andrzej Borowicki
18.30 ++ Andrzej Zdeb w 2. rocz. śm., ++ rodzice: Stanisław i Zofia
20.00 + Teresa Szafruga z okazji dnia Matki – int. od córki Anny z Mężem i Dziećmi
Poniedziałek, 25 maja
7.00 1) + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od Marii i Antoniego
3) + Genowefa Kowalczyk – int. od Róży VI.
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od Marii i Antoniego
3) + Genowefa Kowalczyk – int. od Róży VI.
7.30 O bł. Boże i zdrowie dla mamy Marii Dukały
18.30 + Ewa Cholewa w dniu Matki
Wtorek, 26 maja
18.30 + Ewa Cholewa w dniu Matki
Wtorek, 26 maja
7.00 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
7.30 ++ Zofia, Jadwiga, Barbara
18.30 + Genowefa Kowalczyk – int. od córki Barbary
Środa, 27 maja
7.30 ++ Zofia, Jadwiga, Barbara
18.30 + Genowefa Kowalczyk – int. od córki Barbary
Środa, 27 maja
7.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże w posłudze kapłańskiej dla o. dra Pawła Sroki w 20. rocz. święceń
7.30 1) + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od kuzynki Violetty Woźniak z rodziną
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od kuzynki Violetty Woźniak z rodziną
18.30 ++ Anna i Marian Leszko, + Ryszard Bąk
Czwartek, 28 maja
Czwartek, 28 maja
7.00 1) O dobrą spowiedź, życie i śmierć dla Janusza
2) + Augustyn Dudek
7.30 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
18.30 ++ Maria, Alfreda, Marian i Tadeusz
Piątek, 29 maja
2) + Augustyn Dudek
7.30 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
18.30 ++ Maria, Alfreda, Marian i Tadeusz
Piątek, 29 maja
7.00 1) Dziękczynna z prośbą o bł. Boże w posłudze kapłańskiej dla ks. Bogusława Sroki w 27. rocz. święceń
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od kuzyna Sławomira z rodziną
3) O wyzwolenie z nałogu Pawła oraz o wiarę i potrzebne łaski dla Niego i Rodziny
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od kuzyna Sławomira z rodziną
3) O wyzwolenie z nałogu Pawła oraz o wiarę i potrzebne łaski dla Niego i Rodziny
7.30 ++ Eugeniusz i Helena
18.30 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
18.30 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
Sobota, 30 maja
7.00 1) ++ Marianna i Jan Kępińscy
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od rodziny Ciepłakow
7.30 1) O dobrą spowiedź, życie i śmierć dla Janusza; 2) W pewnej intencji
18.30 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Niedziela, 31 maja
2) + Janusz Maciaszkiewicz – int. od rodziny Ciepłakow
7.30 1) O dobrą spowiedź, życie i śmierć dla Janusza; 2) W pewnej intencji
18.30 + Ireneusz Myszor – Msza Św. Gregoriańska
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Niedziela, 31 maja
7.30 + Aniela Rogala
9.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Konstantego i Wawrzyńca
10.30 Helena Świerczek
12.00 ++ Jerzy Błoniarczyk; ++ Władysława, Aleksander Jędras
13.15 Za Parafian
17.00 + Józef, Ireneusz Wachulec
18.30 ++ Anna i Józef Machnik i ++ Zm. z rodziny
20.00 + Helena Ambrozik w 1. rocz. śm.
9.00 O bł. Boże i opiekę MB dla Konstantego i Wawrzyńca
10.30 Helena Świerczek
12.00 ++ Jerzy Błoniarczyk; ++ Władysława, Aleksander Jędras
13.15 Za Parafian
17.00 + Józef, Ireneusz Wachulec
18.30 ++ Anna i Józef Machnik i ++ Zm. z rodziny
20.00 + Helena Ambrozik w 1. rocz. śm.