Intencje mszalne od 3 do 10 października 2021
27. Niedziela Zwykła, 3 października
7.30 O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo świętej Teresy od Dzieciątka Jezus dla Róży VII, a dla zmarłych o radość życia wiecznego
9.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Bogdana Brzuchacz w 25 rocznicę ślubu
10.30 ++ Maria i Marian Boruch i zmarli z rodziny Boruchów i Świerczków
12.00 + Danuta Świst w 2 rocznicę śmierci
13.15 Za Parafian
17.00 Dziękczynna w intencji Moniki i Mariusza w rocznicę ślubu
18.30 + Maria Knapczyk
20.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Joanny i Bogusława w 13 roczncę ślubu oraz ich dzieci Weroniki i Joachima
Poniedziałek, 4 października
7.00 1) + Zdzisława Kaziród – od Eweliny i Witolda Pyzik
2) + Zbigniew Rylewicz – od chrześnicy Anny z rodziną
3) ++ Alicja Sokołowska i jej rodzice
7.30 Dziękczynna z otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy w 86 rrocznicę urodzin
18.30 ++ Józef, Józefa, Zofia Bąk, Janina, Stanisław, Stefan
Wtorek, 5 października
7.00 + Stanisław Chmielowski od Zbigniewa Sroczyńskiego z rodziną
7.30 + Kazimierz Białota w 18 rocznicę śmierci
18.30 O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św. Faustyny dla róży VI oraz za zmarłych członków
Środa, 6 października
7.00 1) + Bronisława w 8 rocznicę śmierci
2) O zdrowie dla Stanisławy i córki Sylwii oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
7.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Ludwiki
18.30 Za Radio Maryja
Czwartek, 7 października
7.00 1) + Stanisław Chmielowski od rodziny Jaroszów
2) ++ Marian, Dezydery Sikora
7.30 + Ewelina Urbańczyk od sąsiadów z klatki VI
18.30 + Jan Lach w 21 rocznicę śmierci
Piątek, 8 października
7.00 1) ++ Zdzisława Kaziród, Józef mąż od Janiny
2) + Adam
3) + Zbigniew Rylewicz od bratanicy Danuty
7.30 + Adam Kądziołka w 7 rocznicę śmierci
18.30 ++ Janina i zmarli z rodziny
Sobota, 9 października
7.00 1) + Stanisław Chmielowski od pracowników Zakładu Opieki Zdrowotnej w Osieku
2) + Zbigniew Rylewicz od bratanicy Barbary Łośko z rodziną
7.30 1) ++ Emilia, Władysław
2) ++ Rozalia, Piotr, Janina, Jan
18.30 ++ Antoni Bajorek w 4. rocznicę śmierci, Zofia Półtorak w 4. rocznicę śmierci, Eugeniusz w 23 rocznicę śmierci
28. Niedziela Zwykła, 10 października
7.30 + Tadeusz Fiałkowski od Władysławy Szewczyk
9.00 ++ Tadeusz, Jacek Batko, Barbara Baran, Janina Obuch-Woszczatyńska, Ludwik Moksa
10.30 + Teresa Kralka
12.00 ++ Władysława, Jan Warzybok i zmarli z rodziny Warzyboków i Krupów
13.15 + Marcin Bosak
17.00 + Edward w 28 rocznicę śmierci
18.30 Za parafian
20.00 + Kazimierz w 5 rocznicę śmierci