Intencje mszalne od 21 do 28 listopada 2021
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 21 listopada
7.30 ++ Zmarłe członkinie z III Róży
9.00 ++ Domicella w 1 r. śm., Jan Dudzik
10.30 + Janusz Maciaszkiewicz – z okazji imienin
12.00 + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
13.15 ++ Katarzyna, Jan, Jozef, Katarzyna, Szczepan
17.00 Za parafian
18.30 O potrzebne łaski i opiekę MB dla Cecylii Kęsek i błogosławieństwo Boże dla jej rodziny
20.00 + Kazimierz Łapiński od rodziny Kamyszów
Poniedziałek, 22 listopada
7.00 1) + Elżbieta Kurbiel od rodziny Mucharskich i Pilarczyków
2) + Mariusz Pączyński od Grażyny i Zbigniewa
3) + Wiesław Blaschke od rodz. Kałmniewskich
7.30 + Joanna Molczyk od Zofii Bajda z rodziną
18.30 + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
Wtorek, 23 listopada
7.00 + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
7.30 + Danuta Soja od kolegów i koleżanek syna z firmy Sigma-elektro
18.30 + Antoni Maroń w 1 rocznicę śmierci
Środa, 24 listopada
7.00 1) + Kazimierz Łapiński od Barbary Witowskiej z rodziną
2) ++ Irena i Andrzej Borowiccy
7.30 + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
18.30 + Janusz Roszkowski od rodziny Polaków i Chmielów
Czwartek, 25 listopada
7.00 1) + Danuta Soja od rodziny Brandysów
2) + Mariusz Pączyński od sąsiadów i przyjaciół
7.30 ++ Aleksandra, Maksymilian Suchecki
18.30 + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
Piątek, 26 listopada
7.00 1) + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
2) + Elżbieta Kurbiel od Bogusławy Krawczyk i Anny Grelowskiej
3) + O zdrowie dla rodziców od córki
7.30 + Kazimierz Kobylski w 35 rocznicę śmierci
18.30 O błogosławieństwo Boże dla Katarzyny z okazji imienin
Sobota, 27 listopada
7.00 1) + Kazimierz Łapiński od Jolanty i Grzegorza Kochanek z rodziną
2) + Elżbieta Kurbiel od koleżanek córki Małgorzaty, Barbary i Marzeny
7.30 1) + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
2) + Danuta Soja – od rodziny Sroków
18.30 ++ Albin, Katarzyna od córki Cecylii
1. Niedziela Adwentu, 28 listopada
7.30 O potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Janusza Korepty z okazji imienin
9.00 + Zofia Filek w 1 rocznicę śmierci
10.30 ++ Jan, Antonina, Leon Cader, Eugenia Baranek, Tadeusz Wszołek, Józef, Janina Drożdżewscy
12.00 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Józefy i Franciszka Kościelniaków
13.15 ++ z rodziny Cichockich i Rzeźnickich
17.00 + Andrzej Urbuś – Msza św. gregoriańska
18.30 Za parafian
20.00 + Zdzisław Pieklik w dniu imienin