Puste2 MENU
 | 
      Uprzejmie informujemy, że Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski mając na uwadze potrzeby duszpasterskie Archidiecezji Krakowskiej z dniem 14 września br. zwalnia księdza Łukasza Wielochę z obowiązków wikariusza w naszej parafii i mianuje go wikariuszem w parafii pw. Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie Prądniku Czerwonym. W miejsce księdza Łukasza Ksiądz Arcybiskup mianuje z tym samym dniem wikariuszem w parafii św. Jana Kantego w Krakowie ks. Kacpra Nawrota, dotychczasowego wikariusza w parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza. 
      Ksiądz Kacper urodził się w 1987 roku w Proszowicach, wyświęcony został w 2013 roku. Najprawdopodobniej przejmie wszystkie obowiązki katechetyczne i parafialne swego Czcigodnego Poprzednika. 
      Ze względu na udział w pielgrzymce proboszcza parafii, ks. Zbigniewa Zięby do sanktuariów bałkańskich, trwającej do 20 września Mszę św. dziękczynną za posługę księdza Łukasza Wielochy z możliwością wyrażenia wdzięczności przez Parafian w naszej parafii planujemy na niedzielę, 22 września w godzinach południowych (po uwzględnieniu obowiazków księdza Łukasza w nowej parafii podamy dokładną porę Mszy św. dziękczynnej)


       Zawsze pamiętajmy w modlitwie o kapłanach.
       Panie Jezu, Ty kazałeś swoim Apostołom, by na całym świecie głosiliTwoją Ewangelię,
by rozgrzeszali i podczas każdej Mszy św., aż do Twojego przyjścia głosili Twoją śmierć i zmartwychwstanie.
Wiemy, Panie, jak bardzo kochasz swoich kapłanów.
Dziękujemy Ci za nich, zwłaszcza za księdza Łukasza i księdza Kacpra. 
Dziękujemy za to, że głoszą nam Twoją naukę, że w Twoim imieniu nam przebaczają, że rozdają nam Twoje Ciało.
Niech Oni będą kapłanami według Twego Serca.
Niech będą mądrzy i święci.
Przytul Ich z miłością jak Jana do swego serca,
a my modlitwą będziemy podtrzymywać Ich ręce. Amen