Puste2 MENU
 | 
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Dzień Objawienia Pańskiego postanowiliśmy świętować w większym gronie.

Po Mszy Świętej o 18:30 spotkaliśmy się w Bożym Młynie na wspólnym kolędowaniu z wszystkimi zainteresowanymi.

Przed kościołem chór PanaMa zachęcał wszystkich do włączenia się w tę piękną tradycję kolędowania, śpiewem „hej kolęda kolęda!”, który zaprowadził nas prosto do Bożego Młyna.

Wszyscy obecni mogli uczestniczyć nie tylko w śpiewaniu, ale również we wspólnych zabawach, które urozmaiciły nam czas wspólnego przebywania. Jedną z atrakcji było starcie drużyn Mędrców oraz Monarchów w teleturnieju „Jaka to melodia?”

Wyrazem wspólnej modlitwy za prześladowanych chrześcijan była kolęda „Jezus malusieńki”, którą odśpiewaliśmy wraz ze zwrotkami dopisanymi jako solidarność z ofiarami wojny w Syrii.

Zgodnie z założeniami Bożego Młyna, kolędowanie zgromadziło wszystkie pokolenia śpiewaków, którzy śpiewali jednym głosem dla Pana – rodziców z dziećmi, młodzież oraz starszych parafian.

Dziękujemy wszystkim obecnym za ciepły i radosny czas wspólnego przebywania!
DSC 0882unnamed 3