Puste2 MENU
 | 

       1. Dziś w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach 6. Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia. 
           W najbliższą sobotę, 24 sierpnia o godzinie 11.00 przy ołtarzu polowym na Rynku w Myślenicach zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem abpa Salvatore Pennacchio z okazji 50-lecia koronacji obrazu MB Myślenickiej. Podczas Mszy św. homilię wygłosi metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski. Szczegóły obu obchodów na plakatach w gablotach parafialnych.

       2. We wtorek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę wspomnienie św. Piusa X, papieża, w czwartek NMP Królowej, w sobotę Święto św. Bartłomieja, apostoła.

       3. Tegoroczna, 27. Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej pod hasłem: Oblubieniec jest z wami odbędzie się w niedzielę, 8. września br. Tradycyjnie organizujemy wspólny wyjazd na pielgrzymkę. Wyjazd z parkingu przy kościele o 7.00, koszt 10 PLN dla dorosłych, dzieci i młodzi do 18. r. życia bezpłatnie, powrót ok. godziny 17.00. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

       4. Kończą się wakacje. Harmonogram odprawiania, spowiadania, urzędowania kancelarii i realizacji inicjatyw parafialnych wprowadzimy za dwa tygodnie, w niedzielę, 1 września. Szczegóły w ogłoszeniach podczas najbliższej niedzieli.

       5. Wczoraj w naszym kościele zawarli sakramentalny związek małżeński Paulina i Kajetan Lipensky. Niech Bóg błogosławi sympatycznej Młodej Parze.