Puste2 MENU
 | 
             Kilkadziesiąt minut jazdy samochodem na południowy wschód od przecięcia Armii Krajowej i Zarzecza. W staniąteckiej pracowni artysty Roberta Pigonia, gdzie powstaje jedyny w swoim rodzaju poprawiający ostrość duchowego widzenia, obustronnyy okular, czy też tron Boga, w kórym będzie odbierał cześć w Kaplicy Matki Bożej Miłosierdzia podczas naszych  spotkań z Nim w czwartki.
             Misterna sztuka cyzelowania, dopracowywania każdego drobnego elementu drzewa oliwnego staje się zapowiedzią  adoracyjnego oczekiwania każdego z nas na powtórne przyjście Boga, a co za tym idzie, uświadomienia sobie, że to nasze oczekiwanie wychodzi naprzeciw usilnego i tęsknego oczekiwania Boga na spotkanie z nami. Boga, kóry w Najświętszym Sakramencie już jest wśród nas.

        Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem.By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących.Lecz co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie! Mk 13,35-37 w przekładzie Biblii Tysiąclecia