Puste2 MENU
 | 

Duszpasterstwo akademickie “Na Widoku” powstało w 2020 roku. Nasza wspólnota, licząca na początku parę osób, od tego czasu nieco się powiększyła (zobaczcie na zdjęcia:)!

   Ale nadal jesteśmy bardzo kameralnym duszpasterstwem, w którym każdy odnajdzie swoje miejsce.

     Spotykamy się co tydzień żeby razem poznawać coraz lepiej Pana Boga, ale także poznawać drugiego człowieka i tworzyć razem wspólnotę ludzi o podobnych wartościach, którzy chcę wspólnie iść przez życie.

 
Nasze spotkania formacyjne rozpoczynają się od krótkiej modlitwy, po której, razem z naszym duszpasterzem księdzem Bartłomiejem rozważamy Słowo Boże albo omawiamy wspólnie czytaną książkę czy nurtujące nas kwestie dotyczące wiary i liturgii. Co miesiąc spotykamy się też na wspólnej mszy świętej lub adoracji.


     Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, oraz absolwentów i każdą osobę, która w sercu czuje się studentem. Do duszpasterstwa można dołączyć kiedy tylko macie ochotę, w ciągu całego roku akademickiego.


     Wystarczy przyjść na spotkanie! Spotykamy się co tydzień w środę o godzinie 19:00, spotkania odbywają się w salce nr 6 przy kościele Jana Kantego na Bronowicach (wejście do salek pod przełączką). Jesteśmy bardzo otwarci na każdą nową osobę, która chce razem z nami tworzyć wspólnotę duszpasterstwa.


Masz jakieś pytania?

Zadzwoń, napisz, wyślij gołębia pocztowego (faxa nie mamy… :))377930791_627247219532487_7441113831499026607_n.jpgFacebook:
@DANaWidoku

Instagram: @widok_na_boga

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Poniżej mała zajawka z naszych wspomnień :)