Puste2 MENU
 | 

         1. Dziś w Kościele Katolickim Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka. Ks. Kacper zaprasza wszystkich chętnych na spotkania biblijne we wtorki o godz. 19.30 w bibliotece parafialnej. Kolejne spotkanie 1 lutego.
         Dziękujemy wszystkim grupom parafialnym, rodzinom i osobom żyjącym na co dzień rozważaniem tekstów biblijnych. Gratulujemy tym, którzy przed rokiem podjęli zobowiązanie codziennego czytania Pisma Świętego i wytrwali w postanowieniu przez cały rok.
       Polecamy materiały przygotowane na Niedzielę Słowa Bożego, do których odsyłamy ze strony internetowej parafii. Tam też prezentujemy aplikację Dzieło Biblijne, pozwalającą nam gruntownie i wszechstronnie przygotować się do rozważania Słowa Bożego w niedzielnym zgromadzeniu eucharystycznym. Zachęcamy do zabrania rocznego planu czytania Biblii ze stolika przy Wspólnocie.
           
       2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. W środę wspomnienie śś. biskupów Tymoteusza i Tytusa, jak również 22. Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. W piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

          3. Przypominamy, że w czasie ferii nie odprawiamy w tygodniu Mszy św. o godz. 7:30.

        4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp Krystynę Chruściak, śp. Stanisławę Chrząstowską, śp. Władysława Dydułę, śp. Henryka Żukowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…