Puste2 MENU
 | 

1. Przeżywamy 14. niedzielę zwykłą, jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o 7.30 zmianka tajemnic różańcowych, po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka  inwestycyjna.  Dziś po Mszach św. kwesta do puszek dla chorego Wiktora.

2. Kalendarz liturgiczny

* poniedziałek /8.07./ - wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;

* czwartek /11.07./ - święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;

* piątek /12.07./ - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;

* sobota /13.07./ - wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

3. Boży Młyn serdecznie zaprasza tych, którzy pozostali w Krakowie, w najbliższą sobotę /13.07./ w godzinach 10.00-16.00 do wspólnego spędzania czasu przy grach planszowych.

4. Nasza parafia otrzymała pulę voucherów uprawniających do zniżkowego zakupu biletu na wystawę: Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo. Vouchery do odebrania w zakrystii.

5. W najbliższy piątek /12.07./ odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego  i elektronicznego. Sprzęt można składać obok wiaty na śmieci w czwartek i piątek do godz. 11.00. Jest to akcja ekologiczna, polegająca na zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przekazany w zbiórce sprzęt, zostaje poddany procesowi utylizacji. Sprzedaż odzyskanych surowców pozwala na finansowanie projektów misyjnych kościoła Katolickiego. Ulotki informacyjne do zabrania ze stolika.

6. W ostatnich dniach czerwca zostało wykonane cięcie żywopłotu wokół kościoła. Całość wykonanych prac zamknęła się w kwocie 12.000 zł.

7. W czasie wakacji, w poniedziałki nie będzie wydawana żywność. osoby potrzebujące mogą skorzystać z darmowych zup wydawanych codziennie o godz. 13.30.

8. Do wieczności odeszli: śp. Lucyna Szumiec i Józef Kania. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

9. Wszystkim parafianom oraz gościom, życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. Udającym się na urlopy, wakacyjne wyjazdy – szczęśliwych podróży i dobrego wypoczynku, Szczęść Boże.