Puste2 MENU
 | 
       Mija powoli termin rejestrowania pielgrzymów z parafii na Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016. Proponujemy rejestrację w celu pozyskania pakietu A4. To pakiet tygodniowy (25 lipca do 1 sierpnia 2016) Obejmuje on ubezpieczenie, transport i plecak w którym pielgrzym znajdzie: bransoletkę do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia, szalik z mikrofibry, wielofunkcyjną chustę - rodzaj nakrycia głowy, pelerynę przeciwdeszczową, modlitewnik, przewodnik pielgrzyma po Krakowie, książkę o Bożym Miłosierdziu, identyfikator, który będzie uprawniał min. do darmowego transportu (komunikacja miejska i aglomeracyjna oraz kolej w obszarze stref zakwaterowania i w okresie ważności wybranego pakietu) oraz mapki.  Pakiet kosztuje 190 zł. Warto nadmienić, że organizatorzy sugerują iż na centralne uroczystości ŚDM w Brzegach (Campus Misericordiae) trzeba będzie podejść pieszo nawet do 12 km.
       Miejsce pobytu na placu spotkania z Papieżem uzależnione będzie od rodzaju wybranego pakietu (pakiet „A” – miejsca za sektorem „0” o ile pielgrzym będzie uczestniczył w czuwaniu nocnym, w innym wypadku może się okazać, że sektory bliskie ołtarza po zapełnieniu zostaną zamknięte)
        Zapisy w naszej parafii, jak o tym wcześniej informowaliśmy, trwają do poniedziałku 20 czerwca w zakrystii parafialnej po każdej Mszy św. lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. W celu rejestracji należy przedłozyć: imię i nazwisko, numer PESEL, datę i miejsce urodzenia, adres, imiona rodziców, e-mail, numer telefonu, wskazanie opiekuna w wypadku osób niepełnoletnich, opłatę. Zapraszamy do rejestracji.