Puste2 MENU
 | 
1. Po raz kolejny w naszej parafii trwa zbiórka środków na pomoc osobom biednym, bezdomnym i potrzebującym. Nasz Parafialny Caritas jest wam bardzo wdzięczny za wszelką pomoc (finansową, materialną, a przede wszystkim za modlitwę)
2. Zachęcamy, w tym chłodniejszym czasie do oddawania ciepłych ubrań, butów- szczególnie męskich.
3. Środki, które nam przekazujecie, w większości idą na zakup: bielizny, skarpet oraz podstawowych środków higienicznych,  które rozdajemy osobom biednym.
4.  Dziękujemy wszystkim, którzy oprócz ubrań i wspierania finansowego, kupują także środki higieniczne(np. żele do kąpieli, szampony i mydła).
5. Obecnie mamy 4 zespoły wolontariuszy, które służą potrzebującym w każdy czwartek 17-19:30 oraz w 2 wtorki w miesiącu 10-12. Przyjmujemy także potrzebujących poza dyżurami, po indywidualnym umówieniu, do czego zachęcamy.
6. Wysyłamy paczki z ubraniami do rodzin z małych miejscowości, a nadwyżkami ubrań dzielimy się z zaprzyjaźnionymi fundacjami.
7.  Przy skarbonie zostawiamy ulotki z najważniejszymi informacjami: czego potrzebujemy i jak pomagamy.