Puste2 MENU
 | 
       Kontynuujemy tradycję zapraszania na odpust Matki Bożej Miłosierdzia księży, którzy pracowali w naszej parafii. Czynimy to, bo księża chętnie przyjeżdżają do parafii i bardzo dobrze wspominają współpracę z wiernymi. Są gotowi przewodniczyć wspólnej modlitwie o powołania z parafii. Kontynuujemy tradycję również dlatego, że wierni oczekują tych dorocznych, wzruszających spotkań.
       W środę 16 listopada 2016 cieszyliśmy się obecnością sumisty i kaznodziei odpustowego, ks. kanonika Leszka Garstki, proboszcza parafii św. Szczepana, wikariusza u św. Jana Kantego w l. 1994-1999, ks. kanonika Stanisława Makowskiego, dziekana dekanatu myślenickiego i proboszcza parafii Narodzenia NMP w Myślenicach, naszego wikariusza w l. 1996-1999, ks. v-dyrektora Caritas Krakowskiej - Grzegorza Wichra, który najdłużej pracował jako wikariusz w naszej parafii (2004-2012), ks. Piotra Zioło, wizytatora katechetycznego, wikariusza w naszej parafii w l. 2000-2002, ks. Jarosława Łabędę, wikariusza w parafii Narodzenia NMP w Myślenicach, wikariusza u św. Jana Kantego w l. 2012-2013. 
      Ks. Kanonik Janusz Moskała, były proboszcz naszej parafii (2012-2015), ks. Mariusz Susek, ks. Robert Tupta, ks. Piotr Piekarczyk i ks. Grzegorz Kotala przeprosili za nieobecność spowodowaną obowiązkami, których nie udało się przełożyć. 
      Wszystkich otaczamy naszą modlitwą.