Puste2 MENU
 | 
       Podają tam świetną kawę w wysokich szklankach. Trójwarstwową : ) Danuta zachęca koleżanki do odwiedzin w Bożym Młynie. 
      Już się nauczyłem przelewać pieniądze elektronicznie, ale mam kolejny bodziec. Dzieci na nasze złote gody wręczyły nam z żoną jako prezent laptopa. Chciałbym więcej wiedzieć jak go obsługiwać, jak z niego korzystać. Podobno w Bożym Młynie organizują kurs komputerowy dla seniorów. To w sam raz dla mnie. Wybiorę się - postanawia przekonany Anastazy. Na zdjęciu uczestnicy pierwszego spotkania kursu. 
       Boży Młyn polubiły również nasze wnuki. W ferie na pierwsze spotkanie nie chciały iść, a po kolejnym trudno było je zabrać do domu. Chciały więcej i więcej - dodaje Mariola. 
       Andrzej przejęty organizacją spotkania obywatelskiego dodaje swój argument. Tak, spotkamy się z przedstawicielami spółdzielni na neutralnym gruncie, w Bożym Młynie. Ta propozycja wszystkim się spodobała. Niektórzy dodawali, że już wcześniej mieli tam zaglądnąć.
       To gdzie dziś zjemy niedzielny obiad? Prace remontowe w kuchni na plebanii postępują, ale sprzętu i mebli nie da się jeszcze do niej wnieść. Wiąże klej pod wypoziomowanym gresem. OK, zjemy w Bożym Młynie. Szybka, zgodna decyzja w zespole księży i współpracowników po niedzielnym śniadaniu. 
       Miele Boży Młyn, miele w drugim miesiącu swej działaności. Miele ludzkie pomysły przeobrażając  je w mąkę uczynności.