Puste2 MENU
 | 
    Jak już wcześniej inforomowaliśmy w ogłoszeniach i na plakatach - rozpoczynamy promocję płyty W imię Twoje nagranej przez PanaMa Chór i Parafialną Scholę Dziecięcą Boże Nutki (rzeczywistość wypełnia się tak szybko, że odpowiedznie podstrony zespołów wymagają natychmiastowej aktualizacji) z gościnnym akompaniamentem organisty parafii pw. św. Jana Kantego w Krakowie p. Andrzeja Garbienia. Akord inicjujący tą promocję to dzisiejszy koncert w kościele parafialnym o godzinie 17.00. Zespoły śpiewacze są otwarte na propozycje innych koncertów.  
      Obok płyty dźwiękowej w promowanym albumie znajdujemy ciekawą płytę DVD z filmem opowiadającym o intencjach pomysłodawców projektu i przebiegu nagrań. W ósmej minucie filmu Olga, Boża Nutka opowiada o tym, że nie ma sił śpiewać kolejny raz podczas żmudnego nagrania, tymczasem okazuje się że śpiewa jeszcze głośniej. Interpretuje to jako przeżycie czegoś nowego, jako zstąpienie Ducha Świętego. Nie mam sił, ale śpiewam głośniej. To przecież zupełnie podobne do wielu takich powstań, zmartwychpowstań które przeżył każdy z nas. 
     Śpiewający i grający czynią to na chwałę nieba i, jak śpiewają - z tego mają najwięcej. Będą też wdzięczni za życzliwe przyjęcie płyty, bo jeśli uda się ją rozprowadzić - zdobędą, po ciężkiej i systematycznej pracy środki na udział w ŚDM w Panamie w 2019 r. 
      Zapraszamy na koncert i do nabywania albumu w Bożym Młynie.