Puste2 MENU
 | 
      Na drodze pusto. Boży Młyn zamknięty. Na plebanii głucha cisza. Wielu wyjechało, ale niedługo wrócą. To wyśmienity czas by sięgnąć do fototeki i uporządkować ją, zwłaszcza, że trochę zdjęć uzbierało się w niej. Chodzi też o to, żeby Boże Nutki i PanaMa Chór mieli na co popatrzeć i czym się ucieszyć gdy wrócą z wypoczynku po promocji płyty W Imię Twoje 22 kwietnia br. w naszym kościele. Zamieszczamy kilkadziesiąt zdjęć wykonanych przez Piotra Koprowskiego obrazujących piękno, wiosenny entuzjazm ewangelizacyjny, artyzm nie wyzbywający się na szczęście amatorskiej świeżości, czasem ekstatyczną koncentrację. Czapka z głowy Piotrze : )
      Bardzo dobrze! Chwała Panu!
      Poniższa galeria ma tę wyższość nad schowaną w dysku-ołówku, że można ją oglądnąć nawet przed powrotem do Krakowa. Na przykład z tymi, u których gościmy w czasie majówki. Potem przyjąć od nich zaproszenie na kolejny koncert. Chętnie przyjmiemy rezerwację terminów kolejnych koncertów, gdyby ktoś z Was zechciał zaprosić śpiewających do siebie. Proszę bardzo : )
      Gdybyście Ich spotkali na szlaku majowej wędrówki, przypomnijcie Im proszę, że pierwsze w maju próby dla Bożych Nutek w piątek, 5 maja o 16.00, a dla chórzystów we wtorek, 9 maja o 19.00. Możecie też szepnąć Im, że nam tu Ich troszkę brakuje ; ) Do zobaczenia : )