Puste2 MENU
Pojutrze Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. To będzie 542 rocznica narodzin dla nieba naszego Patrona. Uczcząc jedno i drugie, w Imię Boże wprowadzamy nową szatę graficzną naszej strony. Ufamy, że teraz będzie Państwu jeszcze łatwiej korzystać z zasobów i informacji tu gromadzonych i że będziecie Państwo chętnie tu wracać. Prosimy zwrócić uwagę na nieznaczną korektę w adresie samej strony i w adresie mailowym.

Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy powstaniu i aktualizacji poprzedniej edycji.
Osobiście dziękuję:
  • p. Piotrowi Przybyłowskiemu z Krakowa za cierpliwość, wytrwałość i pomysłowość przy konstruowaniu obecnego wyglądu strony,
  • p. Rafałowi Kotońskiemu z Gliwic ze współpracownikami ( www.kotonski.pl) za przygotowanie logotypu parafii, którego fragment umieściliśmy z prawej strony winiety tytułowej,
  • p. Piotrowi Koprowskiemu z Krakowa za wykonanie fototeki która pozwoliła nam wykonać logotyp i wybrać zdjęcie prezentujące Ukrzyżowanego z prezbiterium naszego kościoła (po lewej stronie winiety tytułowej).
Dziękuję również wszystkim autorom tekstów świeżo opracowanych i tych przeniesionych z poprzedniej edycji. Dopingujemy tych, którzy obiecali uzupełnić brakującą treść w najbliższym czasie. Opublikujemy ją niezwłocznie po otrzymaniu tekstów od autorów. Chętnie skorzystamy również z opinii czytelników strony, które można wrzucać do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wszystkich polecamy opiece św. Jana Kantego, średniowiecznego prekursora powszechnej komunikacji, który miedzy innymi w jej imię przepisał własnoręcznie 15 tysięcy stron.

skryba 620x300