Puste2 MENU
 | 
       Te sentencje spotykamy najczęściej przy tylnej tablicy rejestracjyjnej samochodu. Dotyczą motocyklistów, więc można się spodziewać, że umieścili je kierowcy, posiadacze motocykli.
       Dziś używamy je w odniesieniu do studentów, którzy po wakacjach wrócili do Krakowa. Do studiowania. Zasiedlili wiele mieszkań. Również i to przedstawione na zdjęciu, w okienku. Macie jakiś pomysł na to, co studiują studenci w tak wyposażonym mieszkaniu? Nie, nie teologię, Arka, Kefasa, Igora i Maćka odwiedzimy innym razem. To mniej ważne, w kogo mieszkaniu gościliśmy. Najważniejsze, że witamy również studentów w parafii, w której patronuje Święty Profesor uniwersytetu. Oby Wam się bezpiecznie i wygodnie mieszkało. Oby Wam się chciało studiować w czasie spędzanym pomiędzy nami.
        Módlcie się z nami. W niedziele głównie podczas 20-stki. Na przykład tak. W niedziele głównie podczas 20-stki, prawda? Polecamy Wam także trzeci i dziewiąty dzień nowenny, jak również całe triduum z profesorem (dni od 6. do 8.)  No i oczywiście na sumę, w piątek, 20 października. Zdążycie?
        Żebyście tylko chcieli...
        Na pewno zdążycie ; )