Puste2 MENU
 | 
...czyli kilka relacji na żywo z pielgrzymki do Watykanu i Włoch we wrześniu 2018. 

        Wieża z trzema okienkami. Proste skojarzenie z Trójcą Świętą. Tutaj jednak chodzi nam o symbol domu. W którym mieszkamy, którym jesteśmy i do którego żyjąc pielgrzymujemy.  
           liwka

          Zgoda pani Elu. Też tak to rozumiemy i smakujemy. Niby zwyczajna śliwka a na Gargano smakuje jeszcze pyszniej : ) Swoją drogą, pracowała pani w reklamie? Jeśli nie to wydaje się, że warto byłoby spróbować...: )

         Ku pamięci

         Gdyby nawet nikt nie zabrał lampionów - wystarczyłaby nasza modlitwa na Montecassino, ale jeśli zabraliście je pani Aniu i panie Stasiu, to tym lepiej.          

          Woda w wino
         Pani Jolu i Panie  Piotrze, no,no jubileusz 30-lecia małżeństwa w kościele Ducha Świętego w Rzymie...w dniu audiencji generalnej na Watykanie, no, no toż się Wam wydarzyło. A Wy tacy skromni, jak ta woda, którą popijacie...W kolejnej trzydziestce, wspólnie przeżytej życzymy Wam samych pięknych chwil, jak smakowanie włoskiego wina. Ad multos annos!

           Uśmiech zakonnika
          Naprawdę, ojcze Yoon Woo, przecież z ojcem byśmy nie żartowali...szesnastego kończymy pielgrzymkę po Włoszech. Potem spodzewajcie się ze trzydziestu nowicjuszy do wszystkich trzech Waszych asyskich, zakonnych gałęzi ; )
Nic nie ginie
Panie Janku, rzeczywiście nie ma się czym martwić. Nie mieliśmy jeszcze możliwości wejść między innych. Pieniądze muszą być gdzieś przy Was. Przecież niepodobna, żebyście ich nie zabrali z Polski. A nawet gdyby, to, gdy ślubna jest obok Pana, a Pan obok niej. Czego można chcieć więcej?

Skrawek polskościPanie Krzyśku, nie no spokojnie, mamy uznanie dla pana umiejętności szofera. W barku autokarowym też doceniamy pana zaradność. Niech się pan nie martwi, zostawimy Panu jeden kawałeczek : )