Puste2 MENU
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Serdecznie zapraszamy w czwartek 11.05.2017 r. o godz. 19.15 do Bożego Młyna na długo wyczekiwane spotkanie z Kubą Blycharzem, Olą Maciejewską i Marysią Pękałą z zespołu NiemaGOtu. Będzie czas na wysłuchanie historii powstania hymnu ŚDM, odkrycia mocy wiary i wspólnego śpiewania. Kuba odpowie też na wszystkie pytania, także te dotyczące projektu Nieśmiertelni (pomoc Aleppo) i planów na przyszłość.

Przyjdźcie koniecznie poznać i posłuchać niezwykle charyzmatycznych świadków miłości Bożej!

kb