Puste2 MENU
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Pogotowie modlitewne narodziło się spontanicznie. Często ktoś prosi nas o wsparcie modlitwą w trudnej, nagłej sytuacji i my oczywiście staramy się to zawsze zrobić. Ale o ileż bardziej skuteczna będzie modlitwa całej grupy?

Jak to działa?

Zbieramy chętne osoby do posługi modlitewnej, mamy namiary do tych osób zebrane w jednym miejscu i jeśli ktoś zadzwoni lub napisze na numer 517 399 409 z prośbą o modlitwę, to wtedy jednym smsem cała grupa zostanie poproszona o takie wsparcie.

Bardzo gorąco zapraszamy do dołączenia do naszego POGOTOWIA, siła wspólnej modlitwy wiele może, nie trzeba chyba nikogo o tym przekonywać. Zgłoszenia przyjmujemy pod tym bożomłyńskim numerem telefonu bądź mailowo.

Kiedy zaczynamy? Już zaczęliśmy, ale bardzo liczymy, że nasza grupa teraz się znacząco powiększy!

pogotowie modlitewne