Puste2 MENU
 | 
            
               1. Dziś w Warszawie, w świątyni Opatrzności Bożej beatyfikacja Sług Bożych: Kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. W kościele w Polsce rozpoczynamy 11. Tydzień Wychowania pod hasłem W blasku Ojcostwa. Do materiałów dla rodziców, nauczycieli i uczniów  przygotowanych na ten tydzień pomagamy dotrzeć z naszej strony internetowej.
             U nas po Mszy św. o godzinie 7.30 w kościele dolnym zmiana tajemnic różańcowych.

            2. Jutro wspomnimy św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek wspomnienie śś. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa, w sobotę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona młodzieży polskiej.

            3. W najbliższy czwartek o 18.00 nabożeństwo w ramach comiesięcznej nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia i modlitwa do Jana Pawła II, Patrona Rodzin. Wieczorna Msza św. w ten dzień ofiarowana w intencjach nowennowych.

              4. W niedzielę 12 września do skarbony przy biuletynie Wspólnota gromadzimy ofiary na pomoc dla Afgańczyków.

         5. Od jutra po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa rozpoczyna działalność Poradnia Pomoc Bliźniemu. Harmonogram dyżurów wolontariuszy można przeglądnąć w gablotach parafialnych i na stronie internetowej parafii.
            Od dzisiaj po przerwie wakacyjnej można korzystać z biblioteki parafialnej na plebanii w każdą niedzielę od 11.30 do 12.00. Wejście od strony kancelarii parafialnej.

            6.  Dziś przy naszym kościele akcja spisowa w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. W godzinach od godz. 8.00 do 15.00 rachmistrze przy wyjściu z kościoła lub w sali nr 6 na poziomie kościoła dolnego pomagają spisać się osobom, które do tej pory tego nie uczyniły. Przy wspólnocie dla dzieci można zabrać kolorowanki-rymowanki spisowe.

            7. W najbliższą niedzielę zapraszamy na kiermasz miodowy zaprzyjaźnionych pszczelarzy przed kościołem.

            8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Hannę Majewską i śp. Teresę Podoską. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...