Puste2 MENU
 | 

1. Przeżywamy niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. tak, jak w każdą niedzielę. O godz. 18.00 uroczyste nieszpory i kolejny dzień nowenny przed świętem Miłosierdzia Bożego. Przez cały tydzień nowenna o godz. 18.00.

2. Jutro drugi dzień świąt – poniedziałek wielkanocny. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 17.00 i 18.30. Nie ma Mszy św. o godz. 20.00!

3. W piątek /14.04./ o godz. 18.30 wprowadzenie do naszego kościoła relikwii św. Siostry Faustyny i sakrament bierzmowania. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Biskup Jan Zając. W tym dniu z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W przyszłą niedzielę /16.04./ święto Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo nowennowe do Matki Bożej Miłosierdzia. Rozpoczyna się 79. Tydzień Miłosierdzia. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na swoją działalność.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia Triduum Paschalnego: kapłanom za posługę konfesjonału, panom kościelnym: Edwardowi, Mateuszowi i Wojciechowi, panu organiście, szafarzom, pani Eli za dekorację kościoła, chórowi, młodzieży oazowej, lektorom i ministrantom i Wam drodzy parafianie za liczny udział w obrzędach. Bóg zapłać również wszystkim, którzy złożyli dary dla potrzebujących.

6. Wszystkim parafiom i gościom składamy z okazji świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was wszystkich swoją mocą, radością i nadzieją. Niech będzie oparciem zwłaszcza w chwilach trudnych. Niech umacnia w przeświadczeniu, że ostatecznie zwycięży prawda, dobro i życie. Wesołego Alleluja!