Puste2 MENU
 | 
       Pięć dni dzieli nas od zakończenia etapu parafialnego konsultacji problemów i pytań synodalnych w ramach Synodu Biskupów Ku Kościołowi Synodalnemu komunia, uczestnictwo i misja. Etap zakończy się 20 listopada 2021. Po upływie wyznaczonego terminu dyskusja przeniesie się na szczebel dekanalny.
     Minione dziesięć dni w obrębie Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Duszpasterstwa Akademickiego wykorzystaliśmy twórczo na modlitwę, osobistą refleksję i dyskusję w celu przygotowania odpowiedzi. Oddajemy zainteresowanym Parafianom zbiorcze  opracowanie tejże. Publikujemy treść opacowania z dwóch powodów. Po pierwsze po to, by wszyscy, których reprezentują członkowie Rady Parafialnej mieli swiadomość wykonanej przez reprezentantów pracy. Po drugie, by zachęcić wszystkich do włączenia się w przygotowanie parafialnej odpowiedzi, której oczekują ojcowie synodalni. 
      Do 19 listopada br. przyjmujemy do mailowej skrzynki parafialnej ewentualne propozycje uzupełnień tematów, w których wypowiedziała się rada.
      Nie przyjmujemy, rzecz jasna, propozycji anonimowych. Autorów napływających propozycji prosimy o zamieszczenie imienia, nazwiska i adresu do wiadomości przewodniczącego rady parafialnej.  
      Gdyby ktoś był zainteresowany zapoznaniem się z pełnym zestawem problemów i pytań synodalnych - prosimy pisać pod ten sam adres z tą samą metryką autora prośby.